Biz Kimiz?

Kırım ve Yıkım hizmetleri verebilmek amacıyla İstanbul’un Kartal bölgesinde kurulan ve tüm İstanbul genelinde yıkım ve moloz atma ve hafriyat, banyo tuvalet kırma ve kanal açma, fayans seramik kırma ve tadilat, şap betonu kırma, bina temizliği ve bahçe düzenleme, Büyük makinaların giremediği yerlerde insan gücünü kullanarak faaliyet göstermekteyiz.
 
Profesyonel makinelere ve deneyimli elemanlarımız ile hassas makinelerimizin kullanımı mümkün olmadığı kırım işlerimizde hızlı bir çözüm yolu üreterek kompresör ve elektropnömatik kırıcılar ile işlerinizi son derece profesyonel olarak teslim etmekteyiz. 
 
Binalarınızın içerisinde veya dışarısında yaptıracağınız her türlü tadilat işlerinizde kırım ve yıkım konularında uzman bir firmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Uygun fiyatlarımız ile en iyi hizmeti alabilmenizi sağlayarak sağladığımız tüm kırım, yıkım, kanal açma, işlerinizi başarılı bir şekilde büyük bir titizlikle yerine getirmekteyiz. Yaptığımız iş sonrasında çıkacak olan hafriyatınızı iş başlangıcında konuştuğumuz anlaşma neticesinde molozlarınızın kaldırılmasını da sağlayabilmekteyiz.
Müşteri Memnuniyeti
Uzman Kadro
Uygun Fiyat

Vizyonumuz

  • Firmamızı teknolojiye ayak uydurarak geleceğe taşımak
  • Daha geniş kitlelere ve ülkelere hitap etmek
  • Çalışanlarımıza daha iyi bir eğitim vererek işlerini en doğru şekilde yapmalarını sağlamak
  • Gelecek nesillere yaşanılabilir bir dünya için üstümüze düşen görevi laiki ile yerine getirmek.

Misyonumuz

  • Kırım ve yıkım işlerinizde marka olabilmek ve müşterilerimizin bizi tercih edebilmesini sağlamak için çalışmaktayız.
  • Müşterilerimize çözüm odaklı hizmet sağlayabilmek ve yeni nesil teknolojiyi takip ederek ufkumuzu sürekli olarak yüksek tutarak %100 müşteri memnuniyetini sağlayabilmektedir.
  • Teknolojiyi her zaman takip ederek işimizi yaparken sağlıklı ve emniyetli olarak yeniliklere açık ve sürekli olarak gelişme içinde olabilmeyi sağlamaktayız.
  • Müşterilerimizin işlerini doğru ve hızlı bir şekilde yaparak en güzel işleri başarmanın gururunu yaşamaktayız.